Faylinn
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) Empty
PisanieTemat: Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)   Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) EmptyPią Gru 05, 2014 8:43 am

Imię i Nazwisko: Asderel Bez Nazwiska
Pseudonim: As, Pożeracz
Wiek: Nieokreślony, mimo wyglądu młodego mężczyzny.

Rasa: Nie da się określić rasy As' a wszak nie należy do żadnej, mimo cech człekopodobnych co upodabnia go do innych. Niemniej jednak jest on istotą Specjalną dla świata Faylinn.
Ranga: Pożeracz niewiniątek - wyjaśnienie w historii.

Charakter: W każdym pięknym, pokojowym systemie musi zaistnieć stworzenie nie mające serca na cud natury, jakim jest świat Faylinn. Asderel czuł od początków istnienia, że wyróżnia się na tle kolorowego świata, nie tylko swoim wyglądem ale i potrzebami. Widok wszystkich innych ras zamiast wzbudzać w nim żądaną miłość, pragnie ich nieszczęścia, krwi oraz ciał. Demoniczny, zamknięty w sobie As knuje plany zawierające głównie dobranie się do najsłabszych, nie omieszkając, wciągnąć we własną morderczą grę, ktore z reguły kończą się źle dla ofiar - pożarciem lub dotkliwymi ranami, gojącymi się naprawdę długo.
Krwiożerczy, odczuwający potrzebę władzy, podporządkowania i zniszczenia harmonii na koszty własne, acz potrzeba jest skrycie schowana w mrocznym sercu Asderela, które czasami wymruczy pod nosem.
Kolejną zagadką są uczucia. Nigdy naprawdę się nie zakochał, jedyne rzekome miłości kończyły się w paszczy stwora, wypełniając czeluści jego żołądka i nieważne z jaką płcią ma do czynienia.
Podsumowanie? Tajemniczy, cichy potwór, szukający własnego miejsca, marzącym o Ponurym Królestwie, gdzie mógłby zasiadać na tronie, mając u stóp każdą rasę. Warto dodać, że jest nieco infantylny, mimo bystrości oraz przebiegłości zalewające jego umysł. Podatny na posłuszeństwo, jeśli ktokolwiek położy na nim łapę - rzadkość. I możliwość rozmowy, ale z reguły odbywa się ona, kiedy As coś kombinuje odnośnie swojego rozmówcy.

Wygląd:
• Posiada cechy podobne do rasy Arvalleni, a dokładniej chodzi o szpiczaste uszy i dwa wystające z głowy rogi. Dodajmy do tego ostre, długie pazury i zęby zdolne do rozrywania. Długie do pośladków czerwone włosy idealnie komponują się z również szkarłatnymi tęczówkami As' a. Blada skóra gładka niczym wyszlifowany idealnie diament, w dotyku wydaje się twarda, aczkolwiek łatwo go zranić. Co go wyróżnia? Z całą pewnością wzrost jest o parę centymetrów wyższy od pozostałych ras i przede wszystkim cięższy, dokładniej mierzy 18 centymetrów i waga bliska jest 800 gramom, lecz przy głodówce waga diametralnie się zmniejsza, niwelując siły Asderela. Także wzrost upada do 15 cm. Oznacza iż musi regularnie odżywiać ciało, aby nie tracić, dlatego nie ma też sensu podawać opisu budowy ciała, skoro ulega ona częstym zmianom.
• Swoje szaty z reguły wykonuje sam. Jego pajęcze sieci są twardym materiałem i idealnie nadają się na broń, taka jak różnego rodzaju łuki j przede wszystkim ubranie. Koloruje je za użyciem krwi ofiar lub pyłkiem zdobytym ze skrzydeł motyli i ich nocnych kuzynek.
• Ogólnie pisząc Asderel nie jest paskudna istotą, mimo swoich dość przerażających wyszczególnionych cech, ma on twarz dość przystojną twarz, która niestety może wzbudzać niepokój. Głos lekko zachrypnięty, niższej tonacji. Znajdą się tacy, którzy z łatwością przyznają, że owe rude stworzenie nie pasuje do ich maleńkiego Królestwa.
• Wygląd pająka - KLIK. Rozmiar wolałbym ustalić z adminem, sprawdzającym moją tragiczną KP.

Historia:

Z ciemności na świat przychodzi bez matki, ojca i rodzeństwa, strzeżcie się dzieci jego, on bez trudu was uszkodzi...

Tak zaczynają się słowa bajki, którą opowiadają rodzice swoim najmłodszym pociechom każdej rasy, aby strzegły się miejsca nieoświetlenych słońcem, ginących w szponach zdradliwego mroku. Co prawda w całej bajce znajduje się ziarenko prawdy, mianowicie Asderel istnieje naprawdę. Wyłonił się z czeluści z dala od słońca, nocą przy której niebo rozświetlane było potężnym blaskiem księżyca w pełni. Nie ujrzał nigdy swoich rodziców, właściwie nie ma pojęcia czy w ogóle ich posiadał, że jedyną jego rodzicielką była Ciemność, ponoć każdy piękny świat ma w sobie nutę zła płodzące najszkaradniejsze, plugawe istoty. Świat Faylinn miał wydać na swoje ziemię owego potwora. W jakim celu? Dla utrzymania równowagi między rasowej? Nie ma bladego pojęcia. Wie jedynie iż się urodził i ma snuć po ziemiach, szukając własnego celu istnienia, a swoją drogę ma naznaczać krwią najbardziej niewinnych i najczystrzych. Otrzymał pierw oczywiście szansę na dorośnięcie poprzez zabijanie innych stworzeń; na razie owadów i niewielkich gryzoni, a gdy uzyska odpowiedni kształt oraz rozmiar, natychmiast przeniósł się na mieszkańców Faylinn.
Starsi mieszkańcy świata pełnego pokoju znają występki Asa. Nie raz, nie dwa zdarzało się napadać mieszkańców Królestwa z reguły tych, którzy dobrowolnie wyruszyło w swoje przygody z których najczęściej nie wracali, a jeśli zdołali uciec, szybko rozpowiadali o atakującym ich potworze, jak tylko postawili stopę na ciemnych terenach. Pogłoski, ostrzeżenia rozchodziły się, naznaczając Asderela piętnem Pożeracza Ale skąd się wzięło także słowo "Niewiniątek"? Niebawem wyjaśnię.
Pożeracz przez dłuższy czas nie pokazywał się na oczy pod swoją normalną postacią, odnalazł w sobie moc przemiany w wielkiego, obleśnego, włochatego szarego pająka. Odkrycie owej mocy dało olbrzymią satysfakcję, pewność własnej siły i przede wszystkim podpowiedziało o tym, że faktycznie natura nie bez celu wyłoniła go na świat, lecz nadal pozostawało zagadką o dokładności tego powodu. I oczywiście prócz plusów, pojawiły się także minusy. Przemiana, jaką został obdarzony, wysysała jego siły witalne. Odżywianie się zwierzęcą krwią oraz mięsem wcale nie pomagało odbudować do końca energii, nadal odczuwał jej braki i gdyby nie przybłąkanie się w pobliżu jego terenów dziecka rasy Syrania, zapewne padłby z wyczerpania. Naiwne dziecię ćwiczące swoje moce rozmowy ze zwierzętami, natknęło się na Asderela gdy ten był pod postacią pająka. Chłopiec zamiast rozmowy z owadem, otrzymał jego jadowe kły nakierowany w maleńką główkę. Dobranie się do małego było o wiele prościejsze niż przypuszczał, a zatopienie zębów, już przyniosło ogromną ulgę,nadając również siłę, której tak bardzo potrzebował. Odkrycie że młode, nieskalane brudem duszyczki nadają mu siłę oraz większe chęci do jestestwa, stały się one prawdziwym przysmakiem potwora. Wreszcie mógł przybierać swoją lepszą powłokę, aby wzbudzać w niewinnych zaufanie, a później nagminnie je łamać, odbierając im to co najważniejsze, czyli życie.
W końcu pojawił się przed bramą Królestwa. Jego nienaturalne cechy wyglądu, jak i również zachowania, natychmiast wprawiło strażników w podejrzenia. Nie przepuszczony do cywilizacji, musiał zawrócić i znieść swoje upokorzenie oraz skreślenie, mimo że byli zwykłymi strażnikami, zadarcie z Asderelem nie wróżyło niczego dobrego. Wypełniony pragnieniem przejęcia Królestwa, zrównaniem ziemi według Asa niesprawiedliwego porządku i sztucznego pokoju, a przede wszystkim pożarcia tych, którzy staną mu na drodze do władzy o której tak intensywnie marzy. Odrzucony na nowo w swoje ciemności, snuje wolno, szukając sposobu na wejście do społeczeństwa i pokazania swoich szpon oraz pazurów wszelakim istnieniom i biada rasom panującym żywiołami, bowiem Asderel i na nie znalazł ogromną chęć zasmakowania.

Ciekawostki: Warto kilka wymienić:
• Pożera inne rasy.
• Potrafi przemienić się w pająka, którego jad przywołuje dość męczącą chorobę - gorączka, światłowstręt, wymioty i silne dreszcze. Niekiedy pojawia się brak łaknienia na pożywienie i wodę, a przy uczuleniu na niektóre składniki jadowe: obrzęki twarzy, szyi - wtedy choroba może być śmiertelna.
• Boi się intensywnego światła i cierpi przez wysokie temperatury - ukojenie znajduje w cieniu oraz w wilgotnych jaskiniach.
• Słuchanie śpiewu kanarka wpływa na Asderela uspokajająco.
• Drażnią go kolory, prócz czerni i czerwieni.
• Jego osobą wiele matek straszy swoje dzieci.
• Zbiera siły odżywiając się krwią dziewiczą oraz dziecięcą.
• Nigdy z nikim się nie zaprzyjaźnił.
• Myśli, że po pożarciu Haradiańczyka uzyska jego moce panowania nad żywiołem.
• Jest wieczny ale nie nieśmiertelny, co oznacza, że można go zabić (taki bonus w postaci zgody na śmierć postaci podczas gry).
Powrót do góry Go down
Ray
Książę Ważek
Ray


Liczba postów : 51
Join date : 28/11/2014

Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) Empty
PisanieTemat: Re: Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)   Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) EmptyPią Gru 05, 2014 6:11 pm

Okej, zacznijmy od tego - sprawdzam KP Postaci Specjalnej, a więc pobłażliwy nie będę.

Pierwsza rzecz jaką musisz zrobić to opisanie tej rasy, by każdy miał jasny wzgląd czym tak naprawdę jest Asderel i co potrafi, czym się różni od innych przedstawicieli człekokształtnych.
Cytat :
...jakim jest świat Faylinn. Asderel czuł od początków istnienia, że wyróżnia się na tle kolorowego świata, nie tylko swoim...
- powtórzenie słowa "świat".
Cytat :
Widok wszystkich innych ras zamiast wzbudzać w nim żądaną miłość, pragnie ich nieszczęścia, krwi oraz ciał.
- to zdanie jest dziwne gramatycznie. Już lepiej byłoby "Widok wszystkich innych ras zamiast wzbudzać w nim żądaną miłość, wywołuje pragnienie ich nieszczęścia, krwi oraz ciał" - mimo, że też nie jest najlepiej to i tak zdanie nie wygląda jak urwane i doklejone.
Cytat :
Krwiożerczy, odczuwający potrzebę władzy, podporządkowania i zniszczenia harmonii na koszty własne, acz potrzeba jest skrycie schowana...
- potrzebę, potrzeba.
Cytat :
Tajemniczy, cichy potwór, szukający własnego miejsca, marzącym o Ponurym Królestwie...
- marzący, nie marzącym.

Wygląd - napisałeś, że jest kilka centymetrów wyższy, a w rzeczywistości to niemal dwukrotnie jest większy. Nie zgodzę się na 18cm. Maksymalnie mogę dać Ci 13cm, gdy jest najedzony, a 10 podczas głodu.
Cytat :
Swoje szaty z reguły wykonuje sam. Jego pajęcze sieci są twardym materiałem i idealnie nadają się na broń, taka jak różnego rodzaju łuki j przede wszystkim ubranie. Koloruje je za użyciem krwi ofiar lub pyłkiem zdobytym ze skrzydeł motyli i ich nocnych kuzynek.
- zwyczajnie nie. Szaty jeszcze mógłby sam robić, ale krew nie jest dobrym barwnikiem, podobnie pyłek. Broń nie przejdzie. Ani trochę. Pajęcze sieci również nie mogą być twarde, są zwyczajnie miękkie i lepkie - jak to pajęcze sieci.
Cytat :
Ogólnie pisząc Asderel nie jest paskudna istotą, mimo swoich dość przerażających wyszczególnionych cech, ma on twarz dość przystojną twarz, która niestety może wzbudzać niepokój.
- Wut? Twarz, twarz?
Co do rozmiaru pająka - cóż, ogromny on nie może być. W zależności od stopnia najedzenia mogę pozwolić na 10 do 13cm wysokośći jak w naturalnej wielkości człowieczej - oczywiście to tylko wysokość, długość to 5-8cm.

Cytat :
Tak zaczynają się słowa bajki, którą opowiadają rodzice swoim najmłodszym pociechom każdej rasy, aby strzegły się miejsca nieoświetlenych słońcem, ginących w szponach zdradliwego mroku.
- miejsc, nie miejsca oraz "nieoświetlenych" - literówka zapewne.
Cytat :
Nie ujrzał nigdy swoich rodziców, właściwie nie ma pojęcia czy w ogóle ich posiadał, że jedyną jego rodzicielką była Ciemność, ponoć każdy piękny świat ma w sobie nutę zła płodzące najszkaradniejsze, plugawe istoty.
- to zdanie jest szalone. Ja bym z niego zrobił dwa i ogólnie jest dziwne. Nie wiem jak nawet go poprawić sprawnie. No i rodzicielka zazwyczaj jest jedyna... raczej nie rodzą Cię dwie matki.
Cytat :
Wie jedynie iż się urodził i ma snuć po ziemiach, szukając własnego celu istnienia, a swoją drogę ma naznaczać krwią najbardziej niewinnych i najczystrzych.
- snuć można opowieści. No i "najczystrzych" - ortograf.
Cytat :
Nie raz, nie dwa zdarzało się napadać mieszkańców Królestwa z reguły tych, którzy dobrowolnie wyruszyło w swoje przygody z których najczęściej nie wracali, a jeśli zdołali uciec, szybko rozpowiadali o atakującym ich potworze, jak tylko postawili stopę na ciemnych terenach.
- kolejne szalone zdanie. Używaj jednej formy czasownika. Skoro pisałeś o tych mieszkańcach to oni wyruszyli, a nie "wyruszyło". Dziecko mogło wyruszyć albo to coś. No i znów wielokrotnie złożone zdanie przez co gubi sens. Wychodzi na to, że rozpowiadali o atakującym potworze jak dotarli na jego "ciemne tereny", a nie w Królestwie.
Cytat :
Pogłoski, ostrzeżenia rozchodziły się, naznaczając Asderela piętnem Pożeracza Ale skąd się wzięło także słowo "Niewiniątek"?
- ale powinno być małą literą. Wygląda jakbym miał tytuł pożeracza Ale - takiego trunku. xD
Cytat :
Odkrycie owej mocy dało olbrzymią satysfakcję, pewność własnej siły i przede wszystkim podpowiedziało o tym, że faktycznie natura nie bez celu wyłoniła go na świat, lecz nadal pozostawało zagadką o dokładności tego powodu.
- wyłoniła go na świat? To był konkurs na zostanie światem? No i to z pozostawaniem zagadką - gramatycznie błędnie. Jak coś to "lecz powód nadal zostawał zagadką." - lub coś w tym stylu. Ogólnie też poprzednie zdanie twierdzi, iż As pożerał ludzi zanim jeszcze był pająkiem. Tak miało być?
Cytat :
Odżywianie się zwierzęcą krwią oraz mięsem wcale nie pomagało odbudować do końca energii, nadal odczuwał jej braki i gdyby nie przybłąkanie się w pobliżu jego terenów dziecka rasy Syrania, zapewne padłby z wyczerpania.
- rasy Syrian.
Cytat :
Chłopiec zamiast rozmowy z owadem, otrzymał jego jadowe kły nakierowany w maleńką główkę.
- te kły są nakierowane, nie nakierowany.
Cytat :
Dobranie się do małego było o wiele prościejsze niż przypuszczał, a zatopienie zębów, już przyniosło ogromną ulgę,nadając również siłę, której tak bardzo potrzebował.
- jakie? To takie słowa istnieją? "Prostsze" - tak jest poprawnie. No i po przecinku stawiamy spację, czyli dajemy odstęp.
Cytat :
Odkrycie że młode, nieskalane brudem duszyczki nadają mu siłę oraz większe chęci do jestestwa, stały się one prawdziwym przysmakiem potwora.
- kolejna szalona gramatyka. Poprawmy: "Odkrycie że młode, nieskalane brudem duszyczki nadają mu siłę oraz większe chęci do jestestwa, sprawiły, że te stały się prawdziwym przysmakiem potwora." No i chęci do jestestwa raczej jest błędnie, ale mogę się mylić. Zapewne chodziło Ci o egzystencję.
Cytat :
Jego nienaturalne cechy wyglądu, jak i również zachowania, natychmiast wprawiło strażników w podejrzenia.
- wprawiły.
Cytat :
Odrzucony na nowo w swoje ciemności, snuje wolno, szukając sposobu na wejście do społeczeństwa i pokazania swoich szpon oraz pazurów wszelakim istnieniom i biada rasom panującym żywiołami, bowiem Asderel i na nie znalazł ogromną chęć zasmakowania.
- znów to snucie. Co on snuje? Może knuje plany? Nie wiem.

Cytat :
Jest wieczny ale nie nieśmiertelny, co oznacza, że można go zabić (taki bonus w postaci zgody na śmierć postaci podczas gry).
- Emm, rozumiem, że to tylko wieczna zgoda na zabijanie Twojej postaci, by inni gracze nie musieli się pytać, tak?

No i podsumowując: Do poprawienia wszystko powyższe. No i wyjaśnienia oraz opisania. Było pełno jeszcze powtórzeń i braków przecinków, ale samemu zdarzają mi się podobne błędny - pomijam.
Warto dopisać, że zmiana w pająka zabiera mu siły - tak jak zrobiłeś to w KP, no i kwestię głodu zostawiam Tobie. Sam opisujesz kiedy jesteś głodny, a kiedy najedzony, ale bez przesady. Nie możesz chodzić wiecznie najedzony i w pełni sił - jeżeli się tak stanie to będę zmuszony upominać.
Nie odbierz tego wypisania błędów jakoś źle, zwyczajnie w ten sposób jest strasznie kaleka ta KP i nie przejdzie jako Postać Specjalna w takim marnym stanie jakościowym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) Empty
PisanieTemat: Re: Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)   Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) EmptyPią Gru 05, 2014 6:25 pm

1. Piszę na urządzeniu mobilbym (smarkfonie) stąd powtórzenia i literówki.
2. Dojebanie się do braku JEDNEJ spacji dosłownie rozbawiło mnie do łez.
3. Fakt, może i opisuje w sposób dziwaczny, ale taki mam styl. Dziwne, że nikt do tej pory się na to nie skarżył.

Podsumowując. Po prostu widzę że szanowny Admin nie chce tutaj takiego gracza jak ja. W porządku, udało Ci się odstraszyć nowego unsera forum. Co zrobisz z tą kp, Twoja sprawa. Nie zamierzam tutaj jednak grać, a pomysły były.
Powrót do góry Go down
Aino
Poszukiwacz Przygód
Aino


Liczba postów : 9
Join date : 30/11/2014

Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) Empty
PisanieTemat: Re: Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)   Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) EmptyPią Gru 05, 2014 9:57 pm

Najwyżej ktoś mnie zabije, ale mam dość nafochanych tsundere księżniczek--
Urządzenie mobilne pokroju tablet czy telefon nie zwalnia ze znajomości podstawowych zasad gramatycznych. Nawet je ze swoimi grubymi paluchami umiem przeczytać, co wcześniej napisałam. Ba! Kilka razy widziałam KP napisane na telefonie i były one możliwe do przeczytania bez wspomagania procentowego...
Używanie wulgarnego słownictwa w stosunku do innej osoby pokazuje Twój brak kultury. Nie chodzi o jedną spację, ale ogół, a spacja jest jedynie przykładem pokazania braków, gdyż niektórzy potrafią wyskoczyć z zapytaniem "gdzie mam błąd?".
Sposób dziwaczny =/= gramatyczna breja. Czytałam już wiele postów w różnych stylach, ale każdy był mniej więcej zrozumiały dla odbiorcy. To, co sobą reprezentujesz, wygląda jak tekst przepuszczony przez kiepski translator.

/Ray: Podpinam się pod tą opinię i zgadzam się w pełni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) Empty
PisanieTemat: Re: Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)   Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) EmptyPią Gru 05, 2014 10:36 pm

Nie, ja tego tak nie zostawię.
Ktoś tu wyraźnie nie rozumie PROŚBY usunięcia konta i kp, tylko zostawia aby oczernić gracza. Mam totalny wyjeb co takiego wypisujecie, robiąc ze mnie totalnego idiotę. A sami państwo zachowujecie się gorzej ode mnie, zwłaszcza TY Aino. W życiu nie przeczytałaś mojego posta FABULARNEGO, żeby aż tak krytycznie mnie oceniać " Czytałam już wiele postów w różnych stylach, ale każdy był mniej więcej zrozumiały dla odbiorcy." - chu... wiesz, serio.
A co do SNUCIA, Rayu. Masz pecha bo jest to synonim od słowa ŁAZIĆ, KROCZYĆ. Jak masz wątpliwości to poczytaj sobie w słowniku.

ŻĄDAM USUNIĘCIA KP I KONTA, ILE MOŻNA PROSIĆ.

/Ray: Ja żadnego pecha nie mam. Snuć można historię, a snuć się można po świecie. Widzisz różnicę? To właśnie o to mi chodziło. Źle stosowałeś to słowo. Również zapraszam do słownika. KP i kontem zajmę się jutro.
Powrót do góry Go down
Neah
Wyjąca do nieba
Neah


Liczba postów : 46
Join date : 27/11/2014

Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) Empty
PisanieTemat: Re: Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)   Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) EmptyPią Gru 05, 2014 11:53 pm

A ja się nie wypowiem, tylko odeślę tutaj --> KLIK. Serdecznie zapraszam Asderela, jeśli ma taką ochotę. Tymczasem temat zamykam, bo to nie miejsce na taki dyskusje. Życzę miłego wieczoru!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) Empty
PisanieTemat: Re: Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)   Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~) Empty

Powrót do góry Go down
 
Asderel - A jednak zakładam KP (za bardzo się najarałem forum, wybaczcie~)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Faylinn :: Off-top :: Archiwum :: Niedokończone/porzucone karty postaci-
Skocz do:  
Partnerzy
 photo malutkibaner_zps9b32d18f.pngAXIS MUNDIHogwartDreamWild Land AAF SnM










Vampire Knight



















University of dreams




















Akademia Superbohaterów











Król Lew



Levicorpus