Faylinn
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rasy

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 16
Join date : 25/11/2014

Rasy Empty
PisanieTemat: Rasy   Rasy EmptySro Lis 26, 2014 2:06 am

Rasy PCZ5Wwj
Firyaeni

Najbardziej wyniosła rasa, jaka stąpa po ziemiach Faylinn. Majestatyczne, kruche stworzenia, których cechą charakterystyczną są skrzydła, wielkością zajmujące co najmniej połowę ich samych. Jednak nie wygląda to śmiesznie, bo to ich chluba. Pięknie ozdobione, półprzezroczyste, niektóre są naprawdę wyjątkowe. Nie ma też dwóch par takich samych skrzydełek. Firyaeni zajmują się zmienianiem pór roku. Jest to ich obowiązek, ale też przyjemność. Każde z nich odpowiada za jedną porę roku, a dokładniej ich praca polega na malowaniu kwiatów, liści i innych. Istnieje też jedna ważna Firya, która podczas święta Eirien swoim śpiewem zmienia kolor nieba na czerwień. Barwa ta utrzymuje się przez całe Mirath. Zaszczyt ten przechodzi z pokolenia na pokolenie i osoba, która go otrzymuje jest bardzo szanowaną wśród wszystkich personą.

Rasy YaC5APe
Siryanie

Siryanie to istoty na pozór podobne do Erudian, lecz w rzeczywistości wyróżnia ich jedna, unikalna zdolność. Każdy przedstawiciel tej mało popularnej rasy potrafi od urodzenia czytać zwierzętom w myślach. Początkowo jest to jedynie zdolność odbierania myśli od jednych z mniejszych i nie przejawiających inteligencji owadów pokroju biedronek. Czas i trening sprawia, że Siryanie mogą również przesyłać swoje myśli do umysłów zwierząt wpływając na nie. Ich umiejętności wykorzystywane są do oswajania owadów, by te były posłuszne i pomocne w Królestwie. Najlepsi z "treserów" potrafią wyszkolić koniki polne, osy, a krążą pogłoski, że jeden z nich ujeżdża szerszenia. Im większy i inteligentniejszy owad, tym trudniejsze zadanie.

Rasy 22lcY7e
Haradiańczycy

Haradiańczycy to stworzenia, które powstały z żywiołów. Są one niezwykle rzadkie w królestwie i mało kto decyduje się na kontakt z nimi. Zazwyczaj prowadzą samotniczy tryb życia, są nieśmiertelni, a ich wygląd jest uzależniony od żywiołu nad którym panują. Jednak nie jest to duża moc. Ideą tej rasy jest właśnie długa egzystencja. Im dłuższa, tym na więcej Hardańczyk może sobie pozwolić. Istnieją cztery ich rodzaje i każdy ma po prostu przypisany do siebie jeden z elementów natury. Woda, ziemia, ogień i powietrze. Ich zadaniem w królestwie jest dbanie o to, by nikomu nie zagrażał żaden z żywiołów. Jest to ich cel. Stoją na straży Faylinn.

Tabela słabości żywiołów.

Woda > Ogień
Ogień > Powietrze
Powietrze > Ziemie
Ziemia > Woda

Rasy ES4jDOD
Arvalleni

Najciekawsza rasa uniwersum Faylinn. Jest też najbardziej przyjazną. Charakteryzują się tym, że każdy z przedstawicieli ma cechę jakiegoś zwierzęcia. Przykładowo kocie uszy, ogon, pazury, łuski, są też przypadki posiadania dziobów. Mało przydatne? Ale to nie wszystko. Ponadto do pakietu dorzucane są inne, przydatne umiejętności, które są odwzorowaniem cech zwierzęcych. (Kotowaty Arvallen może być o wiele szybszy, Orli wyostrzone zmysły itp.) Są równie ważni w królestwie co cała reszta ras. Często nawet brani na specjalne stanowiska, właśnie dzięki temu z czym się urodzili. Stanowią większą część zwiadowców i armii. Dobrze porozumiewają się ze zwierzętami. Niemal tak dobrze jak Siryanie, jednak trochę im brakuje. Podobno są na świecie takie podgatunki, które potrafią czytać im w myślach.

Rasy MQPDLGA
Erudianie

Najsłabsza, ale równie szanowana rasa, osiedlająca królestwo. Jest też największa pod względem ludności. Składają się na zdecydowaną większość populacji Faylinn. Zajmują się wieloma rzeczami. Od szycia, przez budowanie domków, aż po bycie podróżnym muzykiem, który swoim śpiewem i grą podnosi innych na duchu. Ponadto uprzywilejowana ich część może mieszkać na dworze królewskim i tam pracować, bądź po prostu mieszkać. Osoby, którym tak się poszczęściło w życiu szczycą się najwyższym miejscem w niepisanej hierarchii Erudianów. Jednak jest też odłam, który pomimo swojego wycofania ma równie dużo szacunku. Są to kronikarze, którzy spędzają życie, na zapisywaniu historii dla potomnych.
Powrót do góry Go down
https://faylinn.forumpl.net
 
Rasy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Faylinn :: Organizacyjnie :: ABC gry-
Skocz do:  
Partnerzy
 photo malutkibaner_zps9b32d18f.pngAXIS MUNDIHogwartDreamWild Land AAF SnM


Vampire KnightUniversity of dreams
Akademia SuperbohaterówKról LewLevicorpus