Faylinn
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 16
Join date : 25/11/2014

Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin   Regulamin EmptySro Lis 26, 2014 3:04 pm

Forum:


1. Zarejestrowanie się na forum oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu, a jego nieznajomość nie zwalnia z przestrzegania go oraz nie jest podstawą do usprawiedliwienia wykroczeń.
2. Na forum zachowujemy kulturę. Wszelka agresja, wyzwiska oraz chamskie zachowanie będą karane banem poprzedzonym ostrzeżeniami. W skrajnym przypadku może dojść do usunięcia konta.
3. Po zarejestrowaniu każdy ma dwa tygodnie na stworzenie karty postaci. Jeżeli ta nie pojawi się, a czas upłynie, konto trafia do nieaktywnych, a później zostanie usunięte. Oczywiście czas można przedłużyć zwracając się do administracji z prośbą, która zostanie rozpatrzona.
4. Spam i reklama innych for jest dozwolona jedynie w przeznaczonych do tego działach oraz tematach. Wszelkie przejawy tego w innych miejscach będą karane.
5. Każda nieobecność przekraczająca dwadzieścia cztery godziny powinna zostać zgłoszona w przeznaczonym do tego temacie. Po miesiącu nieusprawiedliwionej nieobecności konto zostanie przeniesione do nieaktywnych, a z czasem usunięte.
6. Wszelkie pomysły, usprawnienia mechaniki czy fabuły jakie zostaną wrzucone na forum przez gracza stają się własnością Faylinn. Administracja może wykorzystywać je bez naruszania żadnych praw autorskich. Wykorzystywanie pracy własnej pokroju postów czy kart postaci jednak wymaga zgody gracza. W przypadku unikatowych rang, ras, postaci, które z założenia należą tylko do jednego gracza jest tak jak z postami - wymagana jest zgoda gracza, autora tej treści.
7. Za niestosowanie się do regulaminu możliwe jest otrzymanie ostrzeżenia, bana, a w skrajnych przypadkach konto zostanie usunięte.
8. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, lecz wtedy zobowiązana jest powiadomić o tym wszystkich graczy odpowiednim ogłoszeniem. Działa tutaj zasada "prawo nie działa wstecz".
9. Administracja ma prawo usunąć lub zmienić zamieszczoną przez gracza treść, jeżeli ta będzie poruszać treści nieujęte w regulaminie, a nieodpowiednie na forum Faylinn. Administracja zobowiązana jest wtedy podać konkretną przyczynę takiego działania.

Konta i postacie:


1. Dozwolone jest posiadanie trzech kont, aczkolwiek na trzecią postać wymagana jest zgoda Administracji. By ją uzyskać wystarczy napisać prywatną wiadomość jednemu z administratorów, a ten weźmie pod uwagę czy dwie postacie nie są zaniedbane oraz czy jakość rozgrywki nie jest zaniżana.
2. Nazwa konta powinna być imieniem, nazwiskiem albo pseudonimem naszej postaci. Oczywiście możliwe jest łączenie powyższych opcji.
3. Zabrania się gry na fabule bez zaakceptowanej karty postaci.
4. Nasza postać powinna zachowywać się zgodnie z nadanym jej charakterem w karcie postaci.
5. Postacie idealne nie istnieją.
6. Zabrania się zabijania postaci innego gracza bez jego zgody. Po uzyskaniu jej, nad akcją powinien czuwać Mistrz Gry.
7. Postacie kanoniczne są zabronione.

Fabuła i posty:


1. Minimalna długość posta to osiem linijek.
2. Gracze są zobowiązani dołożyć starań, by ich posty były pisane poprawną polszczyzną, bez błędów gramatycznych, ortograficznych oraz interpunkcyjnych.
3. Posty powinny być pisane przez cały czas w tej samej osobie. Zatem jeżeli od początku postaci pisaliśmy w pierwszej osobie - tak też musimy pisać do końca.
4. Wychodząc z tematu należy napisać na końcu posta "z/t", czyli "zmiana tematu".
5. Sceny brutalne oraz erotyczne muszą zostać ukryte w spoilerze ze względu na osoby nieletnie oraz zwyczajnie nie lubujące się w czytaniu temu podobnej treści. Mile widziane również są ostrzeżenia na wstępie.
6. Bilokacja jest zabroniona. Wyjątkami są sytuacje, gdzie Administracja wyraża na to zgodę - przykładowo podczas eventów. Wszyscy gracze wtedy zostaną odpowiednio o tym poinformowani.

Grafika:


1. Avatar musi mieć rozmiary: 250 x 400.
2. Karta postaci bez avatara nie zostanie sprawdzona, jest on wymagany.
3. Sylwetka przedstawiona na avatarze musi przypominać naszą postać.
4. Postać na avatarze powinny być w stylu "mangowym" albo "fantasy". Zabronione są prawdziwe zdjęcia lub fotorealistyczne arty.
5. Avatar nie może przedstawiać treści wulgarnych, obraźliwych lub erotycznych.
6. Sygnatury są dozwolone, lecz zabrania się umieszczania w nich ruchomych gifów. Za długie sygnatury, które rozciągają forum zostaną usunięte dlatego prosimy o skromność w tym aspekcie.
Powrót do góry Go down
https://faylinn.forumpl.net
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Faylinn :: Organizacyjnie :: Regulamin i regulacje-
Skocz do:  
Partnerzy
 photo malutkibaner_zps9b32d18f.pngAXIS MUNDIHogwartDreamWild Land AAF SnM


Vampire KnightUniversity of dreams
Akademia SuperbohaterówKról LewLevicorpus